Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych

05 marca 2018

- Karol Sieńkowski -

“Nie umiera ten, kto trwa w pamięci żywych”
ks. Jan Twardowski

Dnia 5 marca 2018 roku o godzinie 11.00 pożegnaliśmy wieloletniego  Dyrektora Zespołu Szkolnego w Cegłowie, śp. Jana Brodę. Człowieka o niezwykłej osobowości, nauczyciela, wychowawcę i przyjaciela. W  uroczystej mszy w Kościele Parafialnym w Cegłowie, wzięli udział uczniowie , nauczyciele i pracownicy szkoły. Zebrani na uroczystości pogrzebowej przedstawiciele władz powiatowych i gminnych, dyrektorzy szkół, nauczyciele, uczniowie, rodzina, przyjaciele i znajomi oddali hołd i podziękowanie za to, że Pan Dyrektor Jan Broda z ogromnym zaangażowaniem budował społeczność szkolną i cegłowską,  i tak wiele dał nam od siebie. Po zakończonej mszy żałobnej ruszył kondukt pogrzebowy towarzyszący śp. Janowi Brodzie w ostatniej ziemskiej drodze.

Panie Dyrektorze żegnamy, spoczywaj w pokoju.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close