Nasza szkoła bierze udział w akcji czytania w jednym momencie

25 maja 2017

- Agnieszka Szczepanik -

W tym roku włączamy się w akcję masowego czytania Jak nie czytam, jak czytam. Zaplanowano ją na 1 czerwca. W naszej szkole termin został przełożony na 31 maja ze względu na organizację Dnia Dziecka. W środę o 11.30 wszyscy uczniowie zbiorą się w jednym miejscu, aby wspólnie czytać. Zależnie od pogody spotkamy się na orliku lub w budynku. Ważne jest, aby każdy tego dnia miał ze sobą książkę: własną, wypożyczoną z biblioteki, pożyczoną od kolegi… Wspólne czytanie zostanie uwiecznione na zdjęciu. A w czwartek liczba czytających zostanie zgłoszona organizatorom. Szczegóły akcji znajdziecie na stronie czytamy.org.


Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close