Narodowe Święto Niepodległości

15 listopada 2017

- Karolina Kluczek -

“Z listopadowej opowieści ucz się trudnej sztuki miłości do Polski” – takimi słowami zostaliśmy powitani na uroczystym apelu z okazji 99 rocznicy odzyskania niepodległości, który odbył się dn. 10 listopada. Uczniowie ze szkoły podstawowej i gimnazjum pod kierunkiem pań: Justyny Szymańskiej i Karoliny Kluczek oraz przy wtórze gitary p. Marcina Gomulskiego wprowadzili cała szkolną społeczność w podniosły nastrój Narodowego Święta Niepodległości. Wiersze i piosenki, wspierane także przez prezentacje multimedialne, pokazujące chwile chwały i piękność polskiej ziemi, przybliżyły uczestnikom trudną drogę Państwa Polskiego do wolności i niepodległości, pozostawiając po sobie nostalgię i skłaniając do chwili zadumy…

Program artystyczny mogli również podziwiać mieszkańcy Cegłowa, którzy licznie zgromadzili się na gminnych obchodach Święta Niepodległości w strażnicy OSP Cegłów.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close