NAJLEPSZA WYCIECZKA KLASY V B

13 czerwca 2017

- edytaleszczynska -

W dniu 07 czerwca 2017 r. pojechaliśmy do Klubu Sportowego „Zakręt”. Naszymi opiekunami były: pani Małgorzata Boruta, pani Anna Chojnacka i pani Edyta Leszczyńska. Na początku przywitał nas prowadzący zajęcia- pan komendant. Odłożyliśmy plecaki i zaczęliśmy zwiedzać teren. Pierwszą zabawą był tor przeszkód. Składał się on z biegu po oponach, przeskakiwaniu przez płotki i czołganiu się. Po ukończeniu toru przeszkód zjeżdżaliśmy na tyrolce. Każdy miał okazję zjechać dwa razy. Potem mieliśmy chwilę przerwy na założenie mundurów. Następną dyscypliną było szukanie flagi. Podzieliliśmy się na dwie drużyny (wilki i lisy). Każda z nich miała swoją flagę, którą trzeba było ukryć przed drużyna przeciwną. Mieliśmy na to dwie minuty. Ostatecznym wynikiem było 1: 0 dla wilków.

Kolejną atrakcją było wspinanie się na piaszczystą górę, które zakończyło się wynikiem 3: 0 dla lisów.

Po tej grze poszliśmy chwilę odsapnąć przed ostatnią zabawą, a mianowicie strzelaniem z karabinów ASG. Poszło nam to sprawnie i szybko. Pod koniec nauczyliśmy się udzielać pierwszej pomocy w trudnych warunkach. Było to ciekawe i interesujące. Dzień zakończyliśmy ogniskiem, na którym zjedliśmy dobre kiełbaski i grzanki.

To była bardzo męcząca wycieczka, ale wróciliśmy do domu szczęśliwi i zdrowi. Jesteśmy wdzięczni naszym rodzicom i opiekunkom za zorganizowanie tego wyjazdu.

Opracowali uczniowie kl. Vb

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close