Na farmie dyni.

23 października 2018

- Aneta Zadunajska -

Dnia 16.10.2018 r. uczniowie klas 0a i Ob wraz z wychowawcami wybrali się na jesienną super wycieczkę do Warszawy na Farmę Dyń.

Na miejscu powitały nas stosy dyń różnego rozmiaru, koloru i kształtu. Dzieci zostały oprowadzone po mini zoo, gdzie mogły pogłaskać i nakarmić króliki, kaczki, gęsi i alpaki. Później zerowiaki szalały w labiryncie ułożonym z paczek słomy oraz bawiły się na trampolinach i licznych huśtawkach.  Po zabawach nadszedł czas na prezentację o uprawie i potrawach z dyni. Po jej zakończeniu wszyscy wyruszyli na pole dyniowe w poszukiwaniu swojej własnej dyni. Do domu każdy wrócił z dorodnym okazem 🙂

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close