Musical “Pan Niezwykły”

05 listopada 2018

- Karolina Kluczek -

30 października 2018 roku uczniowie klas: Ic, 3a, 8a i 8b wraz z wychowawcami oraz opiekunami pojechali na musical  zatytułowany “Pan Niezwykły” do mińskiego kina “Muza”.
Przedstawienie to powstało pod okiem właścicieli Musicalowej Akademii Talentów z Mińska Mazowieckiego – kompozytorki muzyki i reżyserki Marty Kozioł oraz choreografa Marcina Kozioła. Scenariusz “Pana Niezwykłego” napisała Urszula Brzost.
Na scenie występuje ponad 60 młodych artystów (od 7 do 19 lat) z Mińska i okolic , które śpiewają i tańczą na tle multimedialnej scenografii, pełnej świateł i efektów specjalnych.
Spektakl opowiada historię dwóch sióstr: starszej Kasi i młodszej Klary. Do Klary przychodzi Pan Niezwykły z wirtualnego świata, ale nikt jej nie chce w to uwierzyć. Kiedy dziewczynka znika w niewyjaśnionych okolicznościach, nastawienie starszej siostry zmienia się. Kasia wyrusza w poszukiwaniu młodszej siostry w podróż po wirtualnych światach. Podczas tej podróży przeżywa niezwykłe przygody. Wędruje po kolejnych krainach, a w każdej z nich dowiaduje się o różnych wartościach. Przesłaniem spektaklu jest przestroga przed niebezpieczeństwami w świecie wirtualnym.
“Pan Niezwykły” to musical barwny, widowiskowy, wyjątkowy, z mądrym przekazem, świetną muzyką i układami tanecznymi.  Większość naszych uczniów i tych młodszych i tych starszych była zachwycona. Na pewno warto zobaczyć ten spektakl. 
Autor: Izabella Wąsak

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close