Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

08 czerwca 2016

- Karolina Kluczek -

W dn. 18 maja 2016 r. laureaci naszego szkolnego Konkursu Piosenki Obcojęzycznej wzięli udział w IV Międzyszkolnym Konkursie Piosenki Anglojęzycznej, który odbył się w Zespole Szkół w Latowiczu. W kategorii klas I-III reprezentowała nas Marta Korzeń z kl. 3a, w kategorii IV-VI – Ola Zakrzewska z kl. 4b, a w kategorii gimnazjum – duet Ola Głogowska i Mateusz Ciemierzewski. Nasi uczniowie odnieśli ogromny sukces! Marta Korzeń otrzymała 1. miejsce w swojej kategorii wiekowej, natomiast Ola i Mateusz – miejsce 2.

Serdecznie gratulujemy!

Zdjęcia pochodzą ze zbiorów ZS w Latowiczu, serdecznie dziękujemy za ich udostępnienie.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close