Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej

28 maja 2017

- Karolina Kluczek -

W środę 24 maja 2017 odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Anglojęzycznej organizowany przez Zespół Szkolny w Latowiczu. Konkurs cieszył się wśród uczniów ogromnym zainteresowaniem. Nasi uczniowie również zaprezentowali swoje umiejętności wokalne i językowe . Występy bardzo podobały się jury.

W kategorii gimnazjów:

1 miejsce – Weronika Gietka

2 miejsce   – Aleksandra Sikorska

W kategorii szkoły podstawowej klas 1-3:

1 miejsce – Julia Aniszewska

Zwycięzcom gratulujemy.

Autor: Bożena Kramek

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close