Marzec miesiącem nauk matematyczno-przyrodniczych – podsumowanie.

05 kwietnia 2018

- Orłowska Kamila -

Marzec był w naszej szkole miesiącem nauk matematyczno-przyrodniczych.  W ramach tego przedsięwzięcia uczniowie wzięli udział w szeregu różnorodnych warsztatów oraz w wielu konkursach. Cieszyli się też zupełnie innymi, jakże magicznymi lekcjami tematycznymi, w ramach których udało im się w bohaterski sposób uwolnić królewnę z Ułamkowa, czy poznać tajniki magów i ich chemiczno-fizycznych sztuczek.  Uczniowie mieli też szansę przekonać się, jak tętni nocne życie w szkole, biorąc udział w Nocy Biologów. Zabawy i uśmiechu było co niemiara.

Poniżej przedstawiamy listę zwycięzców w konkursach:

“Mistrz Nauk Matematyczno-Przyrodniczych klas 4” – Piotr Aniszewski 

“Mistrz Nauk Matematyczno-Przyrodniczych klas 5 i 6” – Karol Smuga

“Mistrz Nauk Matematyczno-Przyrodniczych klas 7 oraz 2 i 3 gim” – Monika Bogusz 

“Mistrz Statystyki klas 6 i 7” – Daniel Sujak

“Mistrz Statystyki klas 2 i 3 gim” – Monika Bogusz

“Przyrodniczy Czar Par” – Monika Bogusz i Jakub Staniszewski

“Narządy człowieka” – Katarzyna Parobcza

“Mistrz Sudoku” – Oliwia Jakubowska i Natalia Mistewicz

“Liczba Pi na pamięć” – Zuzanna Deretkiewicz

“Matematyka od kuchni dla klas 4 i 5” – Jakub Kaczorek, Karol Smuga i Kamil Uściński

“Matematyka od kuchni dla klas 6 i 7” –  Karolina Żukowska, Marcin Kieliszczyk, Dominik Rolf, Olga Wrzosek, Paweł Kotuszewski, Michał Sternicki

“Matematyka od kuchni dla klas 2 i 3 gim” – Monika Bogusz, Jakub Staniszewski i Damian Zalewski.

Zwycięzcom serdecznie gratulujemy i życzymy kolejnych sukcesów 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close