Maraton Pisania Listów

12 grudnia 2017

- Elżbieta Rawska -

W dniach 01 – 11 grudnia uczniowie i nauczyciele Zespołu Szkół w Cegłowie wzięli udział w corocznym wydarzeniu Amnesty International- Maratonie Pisania Listów. Dołączyliśmy w ten sposób do milionów ludzi na całym świecie, którzy działają na rzecz Obrony Praw Człowieka. Pisaliśmy listy do władz  8 państw, domagając się natychmiastowych działań w sprawie osób, które odważnie przeciwstawiły się łamaniu praw człowieka, a teraz same potrzebują naszego wsparcia, ponieważ ich życie i wolność są zagrożone. Dziękujemy tym wszystkim, którzy tym drobnym gestem postanowili pomóc ZMIENIĆ CZYJEŚ ŻYCIE.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close