” MAM TĘ MOC “

06 grudnia 2018

- Elżbieta Rawska -

Dzisiejsze spotkania z dziećmi z Kenii były pełne cudownych emocji 🙂 Klasy 4 a, 4b, 5b, 7a, 7b, 8a i 8b stanęły na wysokości zadania 🙂 Przygotowały plakaty, aby przywitać naszych nowych afrykańskich przyjaciół, śmiało zadawały i odpowiadały na pytania, śpiewały ale też dopingowały rozśpiewanych i roztańczonych  uczniów z Nairobi, stolicy Kenii. Możemy być wszyscy dumni z tak otwartych na świat młodych ludzi, uczniów naszej szkoły 🙂 A oto fotorelacja z dzisiejszego intensywnego pod względem spotkań dnia 🙂 załączniki(3)

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close