Maluchy poznają smaki.

04 listopada 2018

- Aneta Zadunajska -

Miesiąc październik w grupie 3 latków skupiał się  na dalszym promowaniu postaw prozdrowotnych.

Jak się okazuje stwarzanie ciekawych sytuacji edukacyjnych sprawia, że dzieci szerzej poznają dany temat. Zrobienie pysznego owocowego jogurtu, czy upieczenie ciasta nie jest tak trudną sprawą, gdy do pomocy jest tyle małych i pełnych zapału rąk do pomocy. Czynności, które dzieci mogły samodzielnie wykonać, dały efekt dużego zaangażowania, sprawiły wiele radości a dodatkowo pobudzone zostały zmysły: smaku, zapachu i dotyku. Na efekty naszej pracy czekaliśmy z niecierpliwością. Kiedy przekąski były gotowe, odbyła się wspólna degustacja.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close