Magia świąt Bożego Narodzenia

19 grudnia 2019

- swietlica -

To właśnie tego wieczoru,
gdy mróz lśni, jak gwiazda na dworze,
przy stołach są miejsca dla obcych,
bo nikt być samotny nie może.

To właśnie tego wieczoru,
gdy wiatr zimny śniegiem dmucha,
w serca złamane i smutne
po cichu wstępuje otucha.

To właśnie tego wieczoru
zło ze wstydu umiera,
widząc, jak silna i piękna
jest Miłość, gdy pięści rozwiera.

Emilia Waśniowska

Grudzień w świetlicy szkolnej upłynął pod znakiem świąt Bożego Narodzenia. Poznaliśmy historię Świętego Mikołaja oraz tradycje z nim związane. Utrwalaliśmy wiedzę na temat tradycji i zwyczajów Bożonarodzeniowych, a także słuchaliśmy i śpiewaliśmy kolędy i pastorałki. Wykonaliśmy ozdoby choinkowe, kartki i dekoracje świąteczne.

Życzymy wszystkim wspaniałych, radosnych i rodzinnych świąt Bożego Narodzenia!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close