Ludzie listy piszą…

18 października 2016

- Ola Pernach -

Ludzie listy piszą…

Grupa 3-4 latków w tym tygodniu realizuje temat kompleksowy “POCZTA”, który jest prowadzony jest metodą projektu. W dniu dzisiejszym nasze przedszkole odwiedzili listonosze z Cegłowa pani Basia i pan Jan. Opowiadali na czym polega ich praca, kim jest nadawca i adresat. Ponadto opowiedzieli o innych zadaniach poczty np. o tym, że przesyłką pocztową można przesyłać nawet pszczoły!!!. Z okazji święta poczty, które przypada na dzień 18 października wręczyliśmy pamiątkowy plakat i zaśpiewaliśmy “Sto lat”. Dzieci dostały również upominki od naszych gości, za co podziękowaliśmy wręczając gościom pyszne ciasto.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close