LONDYN- WRESZCIE :) DZIEŃ 1

Elżbieta Rawska    2 czerwca 2019

Emocje towarzyszyły nam od pierwszych chwil już na lotnisku 🙂 Spotkanie z charyzmatycznym pilotem wycieczki, a potem…dla większości pierwsza podróż samolotem 🙂 Zebraliśmy mnóstwo uśmiechów od współpasażerów, bo wesoła z nas była gromadka:) a ile radości przy starcie…i pisków 😉 Londyn przywitał nas cudownym słoneczkiem, zresztą tak było każdego dnia:) lato w pełni i szczęście w pełni 🙂 Atrakcji każdego dnia co niemiara:) Londyn to miasto kosmopolityczne, mieniące się barwami wszystkich chyba kolorów świata, kultur, religii, pełne tolerancji i wzajemnej życzliwości…wystarczyła podróż metrem, by odbyć podróż po kilku krajach świata 🙂 i to jest tam właśnie najpiękniejsze:) i takiego świata życzę sobie nam tu w Polsce:) w Cegłowie :), a nasi młodzi podróżnicy posmakowali właśnie takiego świata…i taki świat BAAARDZO nam się wszystkim spodobał:)