LONDYN- WRESZCIE :) DZIEŃ 1

02 czerwca 2019

- Elżbieta Rawska -

Emocje towarzyszyły nam od pierwszych chwil już na lotnisku 🙂 Spotkanie z charyzmatycznym pilotem wycieczki, a potem…dla większości pierwsza podróż samolotem 🙂 Zebraliśmy mnóstwo uśmiechów od współpasażerów, bo wesoła z nas była gromadka:) a ile radości przy starcie…i pisków 😉 Londyn przywitał nas cudownym słoneczkiem, zresztą tak było każdego dnia:) lato w pełni i szczęście w pełni 🙂 Atrakcji każdego dnia co niemiara:) Londyn to miasto kosmopolityczne, mieniące się barwami wszystkich chyba kolorów świata, kultur, religii, pełne tolerancji i wzajemnej życzliwości…wystarczyła podróż metrem, by odbyć podróż po kilku krajach świata 🙂 i to jest tam właśnie najpiękniejsze:) i takiego świata życzę sobie nam tu w Polsce:) w Cegłowie :), a nasi młodzi podróżnicy posmakowali właśnie takiego świata…i taki świat BAAARDZO nam się wszystkim spodobał:)

 

 

 

 

 

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close