Za oknem szaro i ponuro, a w świetlicy barwnie i wesoło od przeróżnych tematów, zabaw i gier. W listopadzie obchodziliśmy Narodowe Święto Niepodległości, Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka, Międzynarodowy Dzień Tolerancji oraz Międzynarodowy Dzień Postaci z Bajek. Dzieci wzięły również udział w zajęciach bibliotecznych związanych ze Światowym Dniem Życzliwości i Pozdrowień. Nauczyły się dbać o własne zdrowie, poznały polskie tradycje andrzejkowe, rozmawiały o jesiennych nastrojach i cechach charakterystycznych późnej jesieni. Dzięki pani Eli Stępień w świetlicy odbył się koncert szkolnego zespołu gitarowego. Uczniowie klasy 4b wzbogacili i umilili nam czas piękną muzyką. Dzieci wykonały pocztówki z okazji 150 rocznicy zatrzymania się pierwszego pociągu w Cegłowie oraz szereg innych prac plastycznych.

Kategorie: Aktualności

Skip to content