List od Meghan Markle i księcia Harry’ego

16 września 2019

- Wioletta Czapska -

W zeszłym roku szkolnym dzieci z przedszkola wysłały list gratulacyjny parze książęcej Sussex z okazji narodzin ich syna. Z wielką przyjemnością informujemy, że doczekaliśmy się odpowiedzi. W kopercie znaleźliśmy list z podziękowaniami oraz pamiątkowe zdjęcie.

Książę i Księżna Sussex bardzo doceniają czas jaki poświęciliście na świętowanie oraz napisanie listu z okazji narodzin Archie’go Mountbatten-Windsor.

Ich Królewskie Wysokości są bardzo poruszeni wszystkimi ciepłymi życzeniami jakie dostali podczas tak wyjątkowego dla nich czasu. Przesyłają najlepsze życzenia oraz serdeczne podziękowania.”

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close