List gratulacyjny do księcia Harrego i księżnej Meghan

15 maja 2019

- Wioletta Czapska -

W zeszłym tygodniu na świat przyszedł nowy członek rodziny królewskiej- Archie Harrison Mountbatten-Windsor. Grupa 3 latków z nauczycielem języka angielskiego, przygotowała kartę gratulacyjną dla nowo upieczonych rodziców. Umieściliśmy na niej życzenia wraz z serduszkiem wykonanym z odcisków palców oraz zdjęcie dzieci. Z niecierpliwością czekamy na odpowiedź od pary książęcej z Sussex.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close