Lekcja bankowości w przedszkolu

31 stycznia 2020

- Aneta Zadunajska -

,,Kto oszczędzać będzie chciał-

zawsze kasę będzie miał.,,

W dniu 30 stycznia w naszym przedszkolu gościliśmy w ramach innowacji pedagogicznej „Poznajemy zawody” prezesa naszego Banku Spółdzielczego pana Roberta Ceregre, który przedstawił specyfikę pracy w banku. Dowiedzieliśmy się gdzie są przechowywane pieniądze, poznaliśmy zasady działania bankomatu i kart kredytowych. Najwięcej emocji wzbudził jednak laser do sprawdzania autentyczności pieniędzy.

Serdecznie dziękujemy za poświęcony i wspólnie spędzony z nami czas oraz przybliżenie wiedzy o wartości pieniądza.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close