„LAS WIDZIANY OCZAMI DZIECKA”- warsztaty w przedszkolu.

27 października 2017

- Aneta Zadunajska -

We wtorek 24 października tradycyjnie, jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty jesienne. W tym roku warsztaty odbyły się pod hasłem  „Las widziany oczami dziecka, w których uczestniczyli również rodzice. Celem warsztatów była integracja społeczności przedszkolnej oraz rozwijanie wyobraźni i twórczej inwencji dzieci.  Do wykonania prac  wykorzystaliśmy  materiały ekologiczna: liście, szablony  leśnych zwierząt, grzybów, mech, korę oraz gałęzie. Alternatywą dla warsztatów plastycznych były zajęcia z elementów  programowania i kodowania, gdzie  poprzez zabawę dzieci ćwiczyły myślenie analityczne i  logiczne.

Podczas zajęć wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością tworząc piękne kompozycje jesienne, które ozdabiają nasze  przedszkole.

Warsztaty zakończyliśmy poczęstunkiem o jesiennym charakterze, w kuchni czekała na wszystkich pyszna zupa dyniowa, która to pokazała zupełnie nieznane dotąd smaki jesieni.

Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w warsztatach i zapraszamy na kolejne.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close