„LAS WIDZIANY OCZAMI DZIECKA”- warsztaty w przedszkolu.

Aneta Zadunajska    27 października 2017

We wtorek 24 października tradycyjnie, jak co roku w naszym przedszkolu odbyły się warsztaty jesienne. W tym roku warsztaty odbyły się pod hasłem  „Las widziany oczami dziecka, w których uczestniczyli również rodzice. Celem warsztatów była integracja społeczności przedszkolnej oraz rozwijanie wyobraźni i twórczej inwencji dzieci.  Do wykonania prac  wykorzystaliśmy  materiały ekologiczna: liście, szablony  leśnych zwierząt, grzybów, mech, korę oraz gałęzie. Alternatywą dla warsztatów plastycznych były zajęcia z elementów  programowania i kodowania, gdzie  poprzez zabawę dzieci ćwiczyły myślenie analityczne i  logiczne.

Podczas zajęć wszyscy uczestnicy wykazali się ogromną kreatywnością tworząc piękne kompozycje jesienne, które ozdabiają nasze  przedszkole.

Warsztaty zakończyliśmy poczęstunkiem o jesiennym charakterze, w kuchni czekała na wszystkich pyszna zupa dyniowa, która to pokazała zupełnie nieznane dotąd smaki jesieni.

Bardzo dziękujemy wszystkim za uczestnictwo w warsztatach i zapraszamy na kolejne.