Kultura obcowania z książką – w bibliotece…

29 maja 2018

- Dorota Kupska -

W dniu 25 maja 2018 r. naszą placówkę odwiedziły Panie z Gminnej Biblioteki Publicznej w Cegłowie z okazji Tygodnia Bibliotek.

Panie przybliżyły dzieciom specyfikę swojej pracy, opowiedziały, gdzie można wypożyczyć książkę, w jaki sposób należy o nią dbać. W czasie spotkania przedszkolaki z ogromnym zainteresowaniem obejrzały teatrzyk pt. “Wizyta w bibliotece”, chętnie odpowiadały na zadawane pytania, rozwiązywały zagadki i różne zadania. Dzieci samodzielnie wykonały zakładkę do książki.

“Podróżnicza” lekcja biblioteczna dla uczniów klasy III z Filii w Piasecznie odbyła się w Publicznej Bibliotece w Cegłowie w dniu 28 maja 2018 r. Uczennice zapoznały się z obiektem i księgozbiorem, wypożyczyły książki i wykonały własnoręcznie zakładki do tych egzemplarzy.

Serdecznie dziękujemy Paniom Małgorzacie Śluzek i Annie Gałązka za miłe spotkania, życzymy dużo radości i zadowolenia z wykonywanej pracy.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close