Kosmiczna podróż 4 latków

13 lutego 2018

- Aneta Zadunajska -

“KOSMOS ” tak niewiele o nim wiemy, bo wydaje się on być czymś odległym i tajemniczym, ale w dzieciach rozbudza  wyobraźnię i kreatywność.

Dzieci z grupy 4 latków w ramach zajęć o tematyce „kosmicznej” poznały wiele nowych zagadnień; dzieci miały okazję dowiedzieć się co to jest przestrzeń kosmiczna, kto to jest kosmonauta, jak wygląda rakieta kosmiczna, ile jest planet, jak wyglądają gwiazdy itp.Oglądały albumy, ilustracje różnych statków kosmicznych, bo przecież podróże w kosmos od zawsze pasjonowały dużych i małych. Zastanawiały się też, czy ufoludki naprawdę istnieją i czy mogą do nas przylecieć swoimi statkami kosmicznymi. Przez cały tydzień uczestniczyły w „nieziemskich ” zajęciach wykonując m.in. statki i rakiety kosmiczne, natomiast w piątek postanowiliśmy zgłębić nieco kosmiczne tajemnice i polecieć w kosmos samodzielnie zbudowaną rakietą.  Jak wyglądało przygotowanie do podróży zobaczcie sami w galerii poniżej.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close