Konsultacje dla Rodziców

08 października 2019

- Magdalena Sujak -

Szanowni Państwo,

wychowawcy klas prowadzą konsultacje dla rodziców, we wskazanych poniżej terminach, w godzinach 16.00 – 17.00.

Zapraszamy Państwa do kontaktu z nimi, w celu wymiany doświadczeń, omówienie spraw bieżących, nurtujących Państwa problemów. W tym czasie możecie Państwo zasięgnąć informacji o postępach w nauce i zachowaniu, sukcesach swoich dzieci. Możecie dowiedzieć się, co sprawia im trudności i jakiej pomocy potrzebują. Macie też Państwo możliwość pokazania nam, co możemy robić lepiej, co wymaga poprawy, co robimy dobrze  i w czym chcieli byście nam pomóc.

Serdecznie zapraszamy

Wychowawcy i Dyrekcja

Pierwsze poniedziałki miesiąca:

 • Anna Gawor 2b, sala 8
 • Marta Łukasiewicz 3a, sala 9
 • Justyna Komorowska 4a, sala 14
 • Sylwia Zychowicz-Anc 5c, sala 11
 • Paulina Ługowska 7a, sala 3

Pierwsze wtorki miesiąca:

 • Ewelina Walas 1a, sala 10
 • Edyta Leszczyńska 6a, hala
 • Zofia Wójcik 6b, hala

Pierwsze środy miesiąca:

 • Magdalena Lewińska 1b, sala12
 • Elżbieta Rawska 5b, sala 11
 • Bożena Kramek 6c, sala 6

Pierwsze czwartki miesiąca:

 • Małgorzata Zalewska 2a, sala 8
 • Grażyna Markowska 2c, sala 10
 • Elżbieta Oleksy 3b, sala 9
 • Karolina Kluczek 8a, sala 5
 • Mariola Olejnik 8b, sala 3

Pierwsze piątki miesiąca:

 • Jolanta Różycka 7b, sala 2
 • Anna Plaskowska 5a, sala 5

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close