Konkurs Samorządu Uczniowskiego Jesienne Cudaki

07 listopada 2017

- edytaleszczynska -

Konkurs Samorządu Uczniowskiego Jesienne Cudaki ma już swoich zwycięzców. Cudeńka z różnych jesiennych dobrodziejstw zagościły na naszej wystawie,. Bardzo trudno było nam wyłonić zwycięzców, ponieważ Wasze prace przerosły Nasze oczekiwania:

I miejsce Julia Duda 3b

II miejsce Hanna Antosiewicz 3c

III miejsce Zuzanna Steć 3a

Wyróżnienia: Lilianna Poncyliusz kl. Ia i Igor Wierciński 3a

Rozdanie nagród po apelu z okazji Dnia Niepodległości

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close