Konkurs Samorządu Uczniowskiego “Jesienne Cuda”

30 września 2016

- edytaleszczynska -

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolnego w Cegłowie ogłosił konkurs dla uczniów 1-3 SP o tematyce jesiennej. Spośród wielu bardzo ciekawych i  pomysłowych prac wyłoniono zwycięzców i wyróżniono następujące prace:

I miejsce Julia Boryszewska 2b

II miejsce Maja Serwatko 2b

III miejsce

Julia Duda 2b

Wyróżnienia Szymon Zwierz 2b

Zuzanna Adamiec 2b

Hania Antosiewicz 2c

Aleksandra Sadoch 2c

Nagrody i dyplomy za wręczymy w najbliższym czasie na apelu szkolnym.

Gratulujemy ciekawych  pomysłów i zapraszamy do kolejnego konkursu pt” Ziemniaki cudaki”, czyli co można zrobić ze zwykłego ziemniaka. Konkurs ogłoszony jest w ramach Dnia pieczonego ziemniaka. Zapraszamy również klasy IV- VI szkoły podstawowej do przygotowania prac konkursowych.

Prace konkursowe przynosimy do 10 października 2016

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close