Konkurs Samorządu Uczniowskiego “Jesienne Cuda”

edytaleszczynska    30 września 2016

Samorząd Uczniowski Zespołu Szkolnego w Cegłowie ogłosił konkurs dla uczniów 1-3 SP o tematyce jesiennej. Spośród wielu bardzo ciekawych i  pomysłowych prac wyłoniono zwycięzców i wyróżniono następujące prace:

I miejsce Julia Boryszewska 2b

II miejsce Maja Serwatko 2b

III miejsce

Julia Duda 2b

Wyróżnienia Szymon Zwierz 2b

Zuzanna Adamiec 2b

Hania Antosiewicz 2c

Aleksandra Sadoch 2c

Nagrody i dyplomy za wręczymy w najbliższym czasie na apelu szkolnym.

Gratulujemy ciekawych  pomysłów i zapraszamy do kolejnego konkursu pt” Ziemniaki cudaki”, czyli co można zrobić ze zwykłego ziemniaka. Konkurs ogłoszony jest w ramach Dnia pieczonego ziemniaka. Zapraszamy również klasy IV- VI szkoły podstawowej do przygotowania prac konkursowych.

Prace konkursowe przynosimy do 10 października 2016