Konkurs Recytatorski Warszawska Syrenka

18 marca 2018

- Karolina Kluczek -

8 i 9 marca odbyły się eliminacje szkolne 41. Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. 14 marca podczas eliminacji gminnych naszą szkołę reprezentowali:

w grupie wiekowej I-III:
Igor Wierciński
Julia Gałązka

w grupie wiekowej IV-VI:
Marta Korzeń
Przemysław Kołowski

w grupie wiekowej VII-VIII i gimnazjum
Emilia Chojecka
Aleksandra Korzeń

Marta Korzeń, Emilia Chojecka i Aleksandra Korzeń zostały zakwalifikowane do eliminacji powiatowych 41.Konkursu Recytatorskiego Warszawska Syrenka. Kolejny etap już 27.03. w Miejskim Domu Kultury w Mińsku Mazowieckim.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Autor: Anna Plaskowska

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close