Konkurs ,,Policjanci są wśród nas’’

Karol Sieńkowski    24 maja 2017

W dniu 18 maja 2017 roku uczniowie Zespołu Szkolnego w Cegłowie wzięli udział w etapie rejonowym  konkursu ,,Policjanci są wśród nas’’. Przez kilka godzin  w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim  uczniowie zmagali się najpierw z testem wiedzy, a później walczyli w testach sprawnościowych, pokonując specjalnie przygotowane tory przeszkód. Do każdej konkurencji uczniowie podchodzili z niesamowitym zaangażowaniem, bo każdy z nich chciał, aby to jego drużyna zdobyła najwyższe trofeum.  W konkursie wzięło udział 16 trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych powiatu mińskiego. Teoretyczne i praktyczne rywalizacje wyłoniły jednego tylko zwycięzcę, dla którego wygrana w etapie rejonowym to „przepustka” do udziału w warszawskim finale. Zwycięzcami mińskiego etapu rejonowego VI edycji konkursu okazali się uczniowie z Zespołu Szkolnego w Cegłowie: Magdalena Sankowska kl. 4, Krystian Bieńkowski kl. 5 i Dominik Rolf kl. 6.  Finał odbędzie się w dniu 8 czerwca 2017 roku na terenie Warszawskiego Centrum Sportu Młodzieżowego ,,Agrykola’’ przy ul. Myśliwieckiej 9.

Uczniom serdecznie gratulujemy trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie konkursu.