Konkurs ,,Policjanci są wśród nas’’

24 maja 2017

- Karol Sieńkowski -

W dniu 18 maja 2017 roku uczniowie Zespołu Szkolnego w Cegłowie wzięli udział w etapie rejonowym  konkursu ,,Policjanci są wśród nas’’. Przez kilka godzin  w hali sportowej Zespołu Szkół Miejskich nr 2 w Mińsku Mazowieckim  uczniowie zmagali się najpierw z testem wiedzy, a później walczyli w testach sprawnościowych, pokonując specjalnie przygotowane tory przeszkód. Do każdej konkurencji uczniowie podchodzili z niesamowitym zaangażowaniem, bo każdy z nich chciał, aby to jego drużyna zdobyła najwyższe trofeum.  W konkursie wzięło udział 16 trzyosobowych drużyn ze szkół podstawowych powiatu mińskiego. Teoretyczne i praktyczne rywalizacje wyłoniły jednego tylko zwycięzcę, dla którego wygrana w etapie rejonowym to „przepustka” do udziału w warszawskim finale. Zwycięzcami mińskiego etapu rejonowego VI edycji konkursu okazali się uczniowie z Zespołu Szkolnego w Cegłowie: Magdalena Sankowska kl. 4, Krystian Bieńkowski kl. 5 i Dominik Rolf kl. 6.  Finał odbędzie się w dniu 8 czerwca 2017 roku na terenie Warszawskiego Centrum Sportu Młodzieżowego ,,Agrykola’’ przy ul. Myśliwieckiej 9.

Uczniom serdecznie gratulujemy trzymamy kciuki za powodzenie w kolejnym etapie konkursu.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close