Konkurs “Najładniejsza bombka na szkolną choinkę”

19 grudnia 2016

- edytaleszczynska -

Kolejny konkurs Samorządu Uczniowskiego został rozstrzygnięty i najładniejsze bombki zostały wybrane.  Należy dodać, że nasze konkursy cieszą się dużym powodzeniem a wszystkie wykonywane prace są tak ładne i pomysłowe, że za każdym razem wybór jest bardzo trudny i tak było i tym razem. Wszyscy, którzy w konkursie nie zostali nagrodzeni lub wyróżnieni otrzymają bonusy. A oto wyniki i mała galeria…

I miejsce Julia Branicka kl. 3b

II miejsce Kornelia Trojan kl. 3c

III miejsce Maja Serwatko kl. 2b

Wyróżnienia;

Patryk Bajszczak kl. 3c, Bartek Kaczorek kl. 2a oraz Maja Bankiewicz kl. 3b

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close