Konkurs na zakładkę do książki rozstrzygnięty

Agnieszka Szczepanik    15 listopada 2017

W październiku uczniowie przygotowali zakładki do książek w ramach konkursu ogłoszonego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Najliczniej uczestniczyły w konkursie klasy: 1a, 1b, 3a i 3b. Wpłynęły też zakładki z klasy 4a. W związku z małą liczbą prac uczniów z klas starszych wszystkie oceniano w ramach jednej kategorii. 14 listopada komisja wyłoniła zwycięzców (w kolejności alfabetycznej):

I miejsce:

Oliwia Jakubowska (4a)

Lena Kołowska (1a)

Maja Serwatko (3b)

II miejsce:

Gabriela Bereda (1b)

Piotr Chróst (3b)

Liliana Poncyliusz (1a)

III miejsce:

Zuzanna Steć (3a)

 
Wyróżnienie:

Szymon Gruba (3b)

 

Laureaci otrzymają nagrody na najbliższym apelu szkolnym. Pozostali uczestnicy konkursu mogą liczyć na nagrody pocieszenia 🙂