Konkurs na zakładkę do książki rozstrzygnięty

15 listopada 2017

- Agnieszka Szczepanik -

W październiku uczniowie przygotowali zakładki do książek w ramach konkursu ogłoszonego z okazji Międzynarodowego Miesiąca Bibliotek Szkolnych. Najliczniej uczestniczyły w konkursie klasy: 1a, 1b, 3a i 3b. Wpłynęły też zakładki z klasy 4a. W związku z małą liczbą prac uczniów z klas starszych wszystkie oceniano w ramach jednej kategorii. 14 listopada komisja wyłoniła zwycięzców (w kolejności alfabetycznej):

I miejsce:

Oliwia Jakubowska (4a)

Lena Kołowska (1a)

Maja Serwatko (3b)

II miejsce:

Gabriela Bereda (1b)

Piotr Chróst (3b)

Liliana Poncyliusz (1a)

III miejsce:

Zuzanna Steć (3a)

 
Wyróżnienie:

Szymon Gruba (3b)

 

Laureaci otrzymają nagrody na najbliższym apelu szkolnym. Pozostali uczestnicy konkursu mogą liczyć na nagrody pocieszenia 🙂

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close