Biblioteka szkolna i świetlica z radością przedstawiają wyniki konkursu na najpiękniejszy list do Świętego Mikołaja. Dzisiaj odbyło się uroczyste wręczenie nagród oraz dyplomów. Jury miało bardzo trudne zadanie, bo wszystkie prace były piękne, niepowtarzalne i wykonane z dużym zaangażowaniem. Każdy uczestnik konkursu został nagrodzony i obdarowany listem od Świętego Mikołaja 🙂 Gratulujemy i życzymy – cytatem z jednego z listów – „żeby wszyscy byli zdrowi i szczęśliwi” oraz by Święty Mikołaj i w tym roku nie zawiódł i spełnił Wasze marzenia.

Laureatami konkursu zostali:

I Miejsce: Róża Poncyliusz 0a i Dominik Matuszewski 4b

II Miejsce: Aleksandra Getka 3b i Karol Kurek 4c

III Miejsce: Nikodem Pełka 4c, Wojciech Trojanowski 0b, Nikola Wójcik 0b

Wyróżnienia: Julia Chróst 3a, Julia Zagórska 3b, Maria Kowalczyk 4c, Igor Branicki 4b,

Lukian Seniuk 1a.

Kategorie: Aktualności

Skip to content