Konkurs Informatyczny Koduj i Ty

18 marca 2017

- Karol Sieńkowski -

15 marca 2017 w szkole podstawowej w Dębe Wielkie odbył się Konkurs Informatyczny “Koduj i Ty”.  Celem konkursu było wyłonienie najlepszych programistów z naszego powiatu w dwóch kategoriach: klasy 1-3 i 4-6 szkoły podstawowej. W zmaganiach konkursowych wzięło udział 4 uczniów z naszej szkoły: Julia Aniszewska oraz Piotr Rumak z klasy 3b oraz Julia Rumak i Filip Sankowski z klasy 6a.

Z radością informujemy, że Julia Aniszewska zajęła 2 miejsce w swojej kategorii wiekowej. Serdecznie gratulujemy!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close