Koncert zespołu LIMBOS

13 grudnia 2016

- Dorota Kupska -

Dnia 13 grudnia 2016 r. w Zespole Szkolnym w Cegłowie – Filii w Piasecznie gościliśmy artystów  zespołu Limbos. Dzieci wysłuchały koncertu pt.: “Gwiazdy muzyki”. Miały możliwość poznania różnych gatunków muzyki oraz ciekawych instrumentów. Wspólnie z solistą śpiewały piosenki przedszkolne i nie tylko, aktywnie włączały się do rytmizacji prezentowanych utworów. Dzięki temu, czynnie uczestniczyły w odbiorze muzyki. Dzieci przekonały się, że słuchanie muzyki może dużo nauczyć i sprawić wiele radości.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close