Koncert Noworoczny w świetlicy

08 stycznia 2020

- swietlica -

     W odpowiedzi na zaproszenie dzieci świetlicę szkolną odwiedziły dzisiaj członkinie cegłowskiego zespołu ludowego „Zorza”: Alina Kaska, Zofia Kulesza, Maria Osińska, Halina Kiełczewska i Maria Fiutkowska. W wykonaniu zespołu dzieci usłyszały kolędy, pastorałki oraz pieśni noworoczne, mogły również podziwiać piękne stroje naszych gości. Dziękujemy za możliwość czynnego uczestniczenia w kulturze, za przekazanie dzieciom dziedzictwa kulturowego oraz za kształtowanie tożsamości regionalnej. Zespół „Zorza” jest jedną z perełek naszej gminy, przy której trzy pokolenia mają okazję się spotkać, miło spędzić czas, jeszcze bardziej się poznać i zjednoczyć oraz przekazać najmłodszemu pokoleniu cenne wartości.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close