Koncert charytatywny DLA SZYMONKA

01 kwietnia 2019

- swietlica -

 „Żyć to znaczy otworzyć całe swoje serce drugiemu człowiekowi, oddać się bez reszty tym, którzy tego potrzebują, dać im radość swoich oczu, ciepło swoich słów, pomoc swoich rąk. Jakże wspaniałe jest wtedy życie.” Phil Bosmans

W niedzielę 31.03.2019 roku odbył się w naszej szkole koncert charytatywny „Dla Szymona”. W tym roku ponownie chcieliśmy wesprzeć szczytny cel. Dochód z koncertu został w całości przeznaczony na leczenie i rehabilitację Szymonka Osicy. Przed koncertem ciocia dziecka przedstawiła wszystkim zgromadzonym historię jego choroby, a następnie głos zabrała Pani Dyrektor Zespołu Szkolnego w Cegłowie, Pani Emilia Kowalczyk-Rumak oraz Pan Wójt gminy Cegłów Marcin Uchman. W części artystycznej uczniowie naszej szkoły zaprezentowali utwory muzyczne, poetyckie, taneczne, teatralne. Niezwykłe i wyjątkowe występy dzieci urzekły wszystkich zgromadzonych. Przygotowane atrakcje cieszyły się również ogromnym powodzeniem: aukcja charytatywna pięknych i wartościowych przedmiotów, foto budka, kawiarenka z popcornem i gorącą zupą, sójki mazowieckie, pieczony dzik, kiermasz z ozdobami wielkanocnymi, stoisko „Los szczęścia”, malowanie twarzy, gry i animacje dla dzieci, warsztaty z pierwszej pomocy przedmedycznej, doświadczenia chemiczne, stoisko kosmetyczne, a na koniec pokaz zumby i zapowiedziana na początku koncertu niespodzianka – występ zespołu Fresh. Dziękujemy wszystkim uczestnikom, którzy wzięli udział w koncercie. Dziękujemy wszystkim, którzy zaangażowali się w organizację i pomogli w realizacji tego przedsięwzięcia. Dziękujemy Państwu za wysłuchanie naszego koncertu i za każdą przekazaną złotówkę. Dzięki wspieraniu tego rodzaju inicjatyw i wielkim sercom nas wszystkich, wrażliwości i życzliwości, powrót do zdrowia Szymona staje się coraz bardziej możliwy. Udało się nam zebrać 29 196,40 zł, 5 dolarów i 6 euro !!!

dav

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close