Koncert Charytatywny dla Syrii

16 maja 2018

- Elżbieta Rawska -

„Można nie pomagać, można znaleźć wiele racjonalnych argumentów dla konkretnych przypadków, aby nie pomagać. Ale to nic nie zmieni. Nadal będą głodni, chorzy, cierpiący, potrzebujący. Lepiej zgrzeszyć nadmiarem dobroci i naiwności, niż nadmiarem kalkulacji i nieufności.” (o. Fabian Kaltbach OFM)

11 maja to dzięń , który na długo zostanie w naszej pamięci. To dzień, w którym dzieci z Zespołu Szkolnego w Cegłowie dokonały Wielkiej Rzeczy. Uszczęśliwiły drugiego człowieka. Małego i dużego w kraju, który od 7 lat jest w stanie wojny….W kraju, w którym wiele dzieci nie wie co to znaczy Wolność, Szczęście, Spokój, Radość. Syria…Homs…. nasi mali przyjaciele… Dzisiaj pokazaliście dzieciom w Syrii , że jest ktoś na świecie, kto o nich pamięta, kto chciał poświęcić swój czas ,żeby choć na chwilę na ich zatroskanych buziach pojawił się uśmiech i pojawiła nadzieja…W imieniu dzieci z Homs w Syrii, w imieniu wszystkich tych na świecie, którzy cierpią niesprawiedliwość, bardzo Wam dziękujemy…

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close