Koncert charytatywny “Dla mojej ojczyzny”

13 lutego 2018

- swietlica -

Ojczyzna jest naszą matką ziemską. Polska jest matką szczególną. Niełatwe są jej dzieje, zwłaszcza na przestrzeni stuleci. Jest matką , która wiele przecierpiała i na nowo cierpi. Dlatego też ma prawo do miłości szczególnej”.

Jan Paweł II

W niedzielę 11 lutego 2018 roku w naszej szkole odbył się koncert charytatywny „Dla Mojej Ojczyzny” – w stulecie odzyskania niepodległości. Dochód z koncertu zostanie w całości przeznaczony na renowację Grobu Nieznanego Żołnierza – jednego z miejsc pamięci Cegłowa. Uroczystość rozpoczęła Pani Dyrektor Emilia Kowalczyk-Rumak witając wszystkich przybyłych gości, a następnie głos zabrał Wójt Gminy Cegłów Marcin Uchman. Podczas koncertu uczniowie naszej szkoły zaprezentowali utwory muzyczne, poetyckie oraz cytaty znanych Polaków, poruszające temat patriotyzmu i umiłowania ojczyzny. Występy sceniczne dzieci i młodzieży były przepiękne i zdecydowanie warte naszej uwagi. Po występach wszyscy udali się na słodki poczęstunek.

Bardzo dziękujemy wszystkim darczyńcom.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close