Kochamy babcie i dziadków…

21 lutego 2018

- Ola Pernach -

Babcie i Dziadkowie to wielki skarb dla wnuków, ONI czynią dzieciństwo udanym i szczęśliwym. Dla swoich wnuków mają zawsze czas, umieją pocieszyć, są cierpliwi, zawsze lepiej rozumieją, a przede wszystkim bezgranicznie kochają. Dzień Babci i i Dzień Dziadka to dwa święta, które tradycyjnie wypadają w styczniu, ale powinny trwać cały rok. By wyrazić wdzięczność dla roli babć i dziadków oraz podkreślić ich ważną rodzinną funkcję dzieci z grup zerowych zaprezentowały w czwartek 1 lutego oraz we wtorek – 7 lutego, przygotowany program artystyczny oraz wręczyły upominki. Goście z dumą patrzyli na swoje wnuczęta. Dopełnieniem uroczystego spotkania był słodki poczęstunek przygotowany przez rodziców. Atmosfera była uroczysta, podniosła i pełna emocji.

Serdecznie dziękujemy rodzicom oraz pracownikom Klubu Kulturalne Zacisze za pomoc w zorganizowaniu tak wspaniałej uroczystości.

Anna Stelmaszczyk i Aleksandra Pernach

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close