Klasy piąte w teatrze “Rampa”

13 grudnia 2015

- Karolina Kluczek -

2 grudnia 2014 roku klasy piąte pojechały do warszawskiego teatru “Rampa” na przedstawienie: “O dwóch takich, co ukradli księżyc”.

Powieść Kornela Makuszyńskiego o przygodach Jacka i Placka zaadaptował na scenę teatralną Cezary Domagała wraz z kompozytorem Tomaszem Bajerskim. Stworzyli oni piękny musical familijny, barwną muzyczną opowieść o przygodach niesfornych bliźniaków, którzy opuścili rodzinne strony w poszukiwaniu bogactwa i szczęścia.

Zawarte w przedstawieniu mądre i zabawne piosenki idealnie oddawały przesłanie Makuszyńskiego. Przypominały dzieciom, co jest w życiu ważne. Naszym uczniom spektakl bardzo się podobał. Były momenty wzruszające oraz bardzo zabawne. I jak zawsze w tym teatrze: piękny śpiew, ciekawa choreografia, no i przykuwająca uwagę gra aktorska.

Życzymy dzieciom jeszcze wiele takich wspaniałych przeżyć.

Autor: Izabella Wąsak

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close