Klasy III na spotkaniu z ,,Królową Śniegu”

09 maja 2017

- Ewelina Walas -

Mimo niesprzyjającej pogody 8 maja uczniowie klas III wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem naszej wycieczki był Teatr Imka, w którym obejrzeliśmy musical ,,Królowa Śniegu”. Efektom specjalnym nie było końca! Podczas przedstawienia dzieci brały aktywny udział w pokazie laserów – okrzykom radości nie było końca oraz zostały obrzucone przez aktorów poduszkami. Po wyjściu z teatru udaliśmy się na spacer po mieście i tak znaleźliśmy się w Muzeum Wojska Polskiego. Przed siedzibą Muzeum znajduje się ekspozycja plenerowa, którą zwiedziliśmy. Obejrzeliśmy unikatową kolekcję uzbrojenia z okresu od XV do XX w. Prezentowana jest tam artyleria, sprzęt pancerny, morski, samoloty, śmigłowce i broń rakietowa. Naładowani pozytywną energią i nową wiedzą wróciliśmy do naszych domów.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close