Klasy III na spotkaniu z ,,Królową Śniegu”

Ewelina Walas    9 maja 2017

Mimo niesprzyjającej pogody 8 maja uczniowie klas III wyruszyli na wycieczkę do Warszawy. Pierwszym punktem naszej wycieczki był Teatr Imka, w którym obejrzeliśmy musical ,,Królowa Śniegu”. Efektom specjalnym nie było końca! Podczas przedstawienia dzieci brały aktywny udział w pokazie laserów – okrzykom radości nie było końca oraz zostały obrzucone przez aktorów poduszkami. Po wyjściu z teatru udaliśmy się na spacer po mieście i tak znaleźliśmy się w Muzeum Wojska Polskiego. Przed siedzibą Muzeum znajduje się ekspozycja plenerowa, którą zwiedziliśmy. Obejrzeliśmy unikatową kolekcję uzbrojenia z okresu od XV do XX w. Prezentowana jest tam artyleria, sprzęt pancerny, morski, samoloty, śmigłowce i broń rakietowa. Naładowani pozytywną energią i nową wiedzą wróciliśmy do naszych domów.