Klasy czwarte w Pijalni Czekolady…

Magdalena Sujak    17 marca 2017

Dnia 14 marca uczniowie klas czwartych naszej szkoły, wraz z wychowawczyniami pojechali na wycieczkę do Warszawy.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy słodko w Pijalni Czekolady „E.Wedel”. Już na parkingu poczuliśmy słodką woń czekolady, co rozbudziło nasze apetyty. Wraz z panią przewodniczką, po zapoznaniu z regulaminem poruszania się na terenie fabryki, ruszyliśmy zwiedzać… Obejrzeliśmy wystawę prac wykonanych w całości z czekolady. Były tam obrazy, figury, wazony, ale najbardziej podobały nam się rodziny kotów i chomików. Następnie mieliśmy okazję obejrzeć film o produkcji czekolady. Każdy uczestnik mógł skosztować płynnej czekolady, wafelków torcikowych oraz cukierków. Mieliśmy również okazję podpatrzeć, jak pracownicy fabryki dekorują świąteczne jajka na zbliżające się święta.

Dziękujemy mamie jednej z uczennic klasy 4b, która pomogła nam zorganizować tą wycieczkę i cieszymy się, że doszła ona do skutku, pomimo przeszkód.