Klasy czwarte w Pijalni Czekolady…

17 marca 2017

- Magdalena Sujak -

Dnia 14 marca uczniowie klas czwartych naszej szkoły, wraz z wychowawczyniami pojechali na wycieczkę do Warszawy.

Naszą przygodę rozpoczęliśmy słodko w Pijalni Czekolady „E.Wedel”. Już na parkingu poczuliśmy słodką woń czekolady, co rozbudziło nasze apetyty. Wraz z panią przewodniczką, po zapoznaniu z regulaminem poruszania się na terenie fabryki, ruszyliśmy zwiedzać… Obejrzeliśmy wystawę prac wykonanych w całości z czekolady. Były tam obrazy, figury, wazony, ale najbardziej podobały nam się rodziny kotów i chomików. Następnie mieliśmy okazję obejrzeć film o produkcji czekolady. Każdy uczestnik mógł skosztować płynnej czekolady, wafelków torcikowych oraz cukierków. Mieliśmy również okazję podpatrzeć, jak pracownicy fabryki dekorują świąteczne jajka na zbliżające się święta.

Dziękujemy mamie jednej z uczennic klasy 4b, która pomogła nam zorganizować tą wycieczkę i cieszymy się, że doszła ona do skutku, pomimo przeszkód.         

            

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close