Klasy 7 w Wilanowie

06 grudnia 2018

- Karolina Kluczek -

W czwartek 29 listopada klasy 7 wraz w wychowawcami udały się do Warszawy, aby złożyć wizytę królowi Janowi III Sobieskiemu. Zanim jednak pałac wilanowski otworzył dla nas swe podwoje, postanowiliśmy przyjrzeć się bliżej naszej stolicy, zaczęliśmy więc od spaceru po Nowym Świecie. Nieco zmarznięci dotarliśmy do Muzeum Narodowego, gdzie z wielkim zaciekawieniem uczestniczyliśmy w lekcji muzealnej, dotyczącej drogi Polaków do Niepodległości. Potem ruszyliśmy do Wilanowa, gdzie przewodnicy oprowadzili nas po pokojach króla Sobieskiego i jego rodziny. Wisienką na torcie był cudownie oświetlony przypałacowy ogród oraz pokaz iluminacji świetlnych. Pogoda nas nie rozpieszczała, mróz szczypał w policzki, ale dla takich widoków warto było trochę zmarznąć!

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close