Klasa 1c i 2c w Centrum Nauki Kopernik

23 marca 2016

- Ewelina Walas -

23 marca klasa 1c i 2c wyruszyła na wycieczkę do Centrum Nauki Kopernik w Warszawie. Spod szkoły wyjechaliśmy w doskonałych humorach. Gdy dojechaliśmy na miejsce, z zapałem ruszyliśmy na poszukiwanie nowych przygód, ale również nastawiliśmy się na zdobywanie wiedzy.  Podczas zwiedzania obejrzeliśmy wiele ciekawych wystaw m.in.: Wystawę luster, Nowy świat w ruchu, Człowiek i środowisko, Wystawę korzenie cywilizacji czy Strefę Światła. To tylko niektóre z miejsc, które odwiedziliśmy. Dzieci były zachwycone, ponieważ mogły samodzielnie wykonać niezwykłe doświadczenia, na własne oczy zobaczyć wiele ciekawostek oraz zdobyć nowe informacje. Po raz kolejny przekonaliśmy się, że nauka nie musi być nudnym obowiązkiem, ale pasjonującą przygodą sprawiająca radość i wywołującą uśmiech na twarzach dzieci.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close