Kiermasz Wielkanocny klasa 2c

17 marca 2016

- Ewelina Walas -

17 marca w naszej szkole po raz drugi odbył się kiermasz wielkanocny przygotowany przez klasę 2c wraz z wychowawcą i rodzicami. Szczególne podziękowania należą się rodzicom dzieci, którzy bardzo aktywnie uczestniczą w życiu naszej klasy, a swoimi pomysłami i kreatywnością zaskoczyli wszystkich. Na kiermaszu sprzedawane były pyszne babeczki wielkanocne, mazurki oraz inne słodkości. Nie zabrakło również ręcznie wykonanych ozdób i dekoracji.  Cały dochód z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup pomocy dydaktycznych do sali nr 10.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close