Kiermasz Bożonarodzeniowy 2015

19 grudnia 2015

- Ewelina Walas -

Tradycyjnie w naszej szkole z okazji Świat Bożego Narodzenia odbył się kiermasz bożonarodzeniowy zorganizowany przez klasę 2c szkoły podstawowej. W przygotowaniach i obsłudze kiermaszu aktywnie brali udział rodzice naszych uczniów oraz również sami uczniowie wspólnie z wychowawcą. Na kiermaszu sprzedawane były pyszne świąteczne pierniki, wykonane własnoręcznie przez rodziców i dzieci ozdoby świąteczne, kartki oraz inne słodkości. Dochód uzyskany z kiermaszu zostanie przeznaczony na zakup pomocy dydaktycznych do sali nr 10.  Szczególne podziękowania należą się rodzicom, którzy bardzo aktywnie uczestniczą w życiu naszej szkoły i klasy. Serdecznie dziękujemy

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close