“Kibicuj z klasą”

30 grudnia 2015

- Magdalena Sujak -

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Kibicuj z klasą” i 27 września 2015 pojechaliśmy do Warszawy na mecz Legia Warszawa – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, aby razem z kilkoma tysiącami kibiców zaśpiewać hymn Legii i obejrzeć emocjonujące widowisko sportowe.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami Magdaleną Sujak, Sylwią Mistewicz-Gut i Moniką Wąsowską po raz kolejny i zapewne nie ostatni na żywo oglądali mecz piłki nożnej na stadionie Pepsi Arena. Akcja „Kibicuj z klasą” przyciągnęła tłumy dzieciaków na stadion przy ulicy Łazienkowskiej. Dzięki niej na trybunach zasiadło kilka tysięcy najmłodszych kibiców.

Mimo późnej pory dzieciaki bawiły się świetnie i już od pierwszych minut wiedzieliśmy, że czas nie będzie się dłużył.

Podczas takich wyjazdów uczniowie poznają zasady zachowywania się na tego typu obiektach sportowych

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki wyjazd!

Oto zdjęcia z ostatniego meczu, a także wcześniejszych naszych wyjazdów.

 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close