“Kibicuj z klasą”

Magdalena Sujak    30 grudnia 2015

Nasza szkoła wzięła udział w akcji „Kibicuj z klasą” i 27 września 2015 pojechaliśmy do Warszawy na mecz Legia Warszawa – Termalica Bruk-Bet Nieciecza, aby razem z kilkoma tysiącami kibiców zaśpiewać hymn Legii i obejrzeć emocjonujące widowisko sportowe.

Tego dnia uczniowie naszej szkoły wraz z opiekunkami Magdaleną Sujak, Sylwią Mistewicz-Gut i Moniką Wąsowską po raz kolejny i zapewne nie ostatni na żywo oglądali mecz piłki nożnej na stadionie Pepsi Arena. Akcja „Kibicuj z klasą” przyciągnęła tłumy dzieciaków na stadion przy ulicy Łazienkowskiej. Dzięki niej na trybunach zasiadło kilka tysięcy najmłodszych kibiców.

Mimo późnej pory dzieciaki bawiły się świetnie i już od pierwszych minut wiedzieliśmy, że czas nie będzie się dłużył.

Podczas takich wyjazdów uczniowie poznają zasady zachowywania się na tego typu obiektach sportowych

Spotkanie zakończyło się remisem 1:1. Z niecierpliwością czekamy na kolejny taki wyjazd!

Oto zdjęcia z ostatniego meczu, a także wcześniejszych naszych wyjazdów.