Kamera akcja! – czyli najmłodsi na lekcji o kinie.

22 października 2019

- Ewelina Walas -

15 października dzieci z klas I-III wybrały się na wycieczkę, na której dowiedziały się o tajemnicach planu filmowego. Podczas multimedialnej lekcji dzieci dowiedziały się m.in. jak wygląda dzień na planie filmowym, poznały podstawowe ćwiczenia aktorskie,  przekonały się, jak długo trwa praca nad filmem. Lekcja w kinie zakończyła się projekcją filmu dla dzieci ,,Paddington 2″. Miś Paddington uczył dzieci, że człowiek, który jest dobry dla innych zawsze da sobie radę. Bohater zjednuje sobie ludzi na każdym kroku, stosując zasady savoir-vivre  i mając w sercu jedynie dobre intencje. Bogatsi o nową wiedzę i doświadczenia, zadowoleni wróciliśmy do szkoły. 

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close