Jest taki dzień …

11 stycznia 2016

- Iwona Grzegorczyk -

„Jest taki dzień, bardzo ciepły, choć grudniowy…”

Magia Świąt Bożego Narodzenia ogarnęła społeczność Filii w Piasecznie od samego rana 22 grudnia 2015 roku.
W przedszkolu odbyły się zajęcia otwarte dla rodziców. Dzieci wspólnie z rodzicami dekorowały pierniczki upieczone wcześniej. Lukrowały je i ozdabiały kolorowymi posypkami.
Uczniowie klas I-III wspólnie z wychowawczyniami, przygotowali salę gimnastyczną na wspólne spotkanie wigilijne. Kiedy wszystko było gotowe – dekoracja świąteczna, stoły nakryte białymi obrusami, pierogi z kapustą i grzybami, czerwony barszcz, kompot, ozdobione pierniczki przez przedszkolaków i ciasteczka upieczone przez uczniów klasy III rozpoczęło się wspólne świętowanie. Zapanowała rodzinna, ciepła atmosfera. Była to wspaniała okazja do składania życzeń, kolędowania, miłych rozmów i wspomnień, których nigdy nie brakuje. Na uroczystość bardzo licznie przybyli rodzice oraz proboszcz Parafii Kiczki ksiądz Sławomir Safader. Rozstrzygnięty został również konkurs na szopkę bożonarodzeniową. Nagrodzone zostały siostry Oliwia i Patrycja Zadunajskie oraz Michał Ozimek.

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close