Jesień zawitała do naszego przedszkola

06 października 2019

- Aneta Zadunajska -

Jesień to kolorowa i wyjątkowa pora roku, obfitująca w ciekawe wydarzenia w naszym przedszkolu. Miniony tydzień upłynął nam pod znakiem poznawania tej przepięknej pory roku i jej darów. każdej sali pojawiły się przyrodnicze kąciki jesienne, a na zajęciach królowały skarby jesieni w każdej postaci. Poznawaliśmy owoce i warzywa, tworzyliśmy kolorowe prace plastyczne, śpiewaliśmy nastrojowe piosenki o jesieni, przy okazji bawiąc się w rozpoznawanie smaków i zapachów. Dary jesieni wykorzystaliśmy także do realizacji zadań z innowacji pedagogicznej „Z kodowaniem za pan brat”. Pod koniec pracowitego tygodnia przyrządziliśmy przepyszne sałatki: owocową i warzywną, sok owocowo – warzywny, a zapach pieczonej szarlotki wypełnił swym przepięknym zapachem całe przedszkole.

Kolorową jesień podziwialiśmy też z bliska podczas spacerów, obserwując przyrodę i to co zmienia się w otaczającym nas krajobrazie.

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close