Jesień w Zespole Szkolnym w Cegłowie – Filii w Piasecznie

Iwona Grzegorczyk    21 października 2016

W Filii  w Piasecznie jesień na dobre zagościła wraz z przedstawieniem przygotowanym dla dzieci z przedszkola i pracowników placówki przez uczniów II i III klasy Szkoły Podstawowej . W  programie artystycznym uczniowie zaprezentowali dary tej barwnej pory roku, a następnie wręczyli je swoim młodszym koleżankom i kolegom z przedszkola oraz Pracownikom Zespołu.  Jesień odwdzięczyła się pięknym słońcem, które roześmiało się do nas zza chmur.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA