Jesień w Zespole Szkolnym w Cegłowie – Filii w Piasecznie

21 października 2016

- Iwona Grzegorczyk -

W Filii  w Piasecznie jesień na dobre zagościła wraz z przedstawieniem przygotowanym dla dzieci z przedszkola i pracowników placówki przez uczniów II i III klasy Szkoły Podstawowej . W  programie artystycznym uczniowie zaprezentowali dary tej barwnej pory roku, a następnie wręczyli je swoim młodszym koleżankom i kolegom z przedszkola oraz Pracownikom Zespołu.  Jesień odwdzięczyła się pięknym słońcem, które roześmiało się do nas zza chmur.

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close