Jasełka w Filii w Piasecznie

20 grudnia 2019

- Dorota Kupska -

W dniu 19 grudnia dzieci z Filii w Piasecznie dla swoich rodziców i zaproszonych gości zaprezentowały bożonarodzeniowe jasełka. Nie zabrakło stajenki, pasterzy, trzech króli. Była Maryja, Józef i Dzieciątko. Do Betlejem przychodziły również wybrane postacie z bajek, aby oddać pokłon i złożyć swój dar Świętej Rodzinie. Piękne występy recytatorskie przeplatane były śpiewem kolęd i pastorałek, również w języku angielskim. Po części artystycznej i życzeniach zaproszonych gości zebrani podzielili się opłatkiem. Długie i głośne nawoływania dzieci, przywołały św. Mikołaja, który obdarował je słodkościami. 

Aby kontynuować oglądanie strony, musisz zaakceptować pliki cookies Więcej informacji

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close